Lajme

Tërmetet nuk kanë të ndalur në Shqipëri – kësaj here në Tiranë, kjo është shkalla e rihterit

Pak më herët Shqipëria është goditur nga një tërmet 3.3 shkallës ku epiqendra e tij ishte në kryeqytetin shqiptarë, Tiranë.Ky është tërmeti i dytë që ka ndodhur gjatë ditës së sotme. Gjatë paradites, një tërmet 2.2 shkallë kishte goditur Shqipërinë.Ndërsa një tërmet prej 4.3 shkallës ka goditur Greqinë ku epiqendrën e kishte në Crete shtype rekl,am dhe shiko vide,on:

Comment here