Lajme

Nëna, babai dhe dy vajzat e vogla u shuan sot në rrugën Fier- Vlorë/ Aurela Gaçe të prek zemrën: Nuk dal dot me makinë ç’po bëni

Aks identi tr agjik në aksin Fier-Vlorë si pasojë e të cilit, u shua një familje me 4 anëtarë, prindërit dhe dy vajzat e mitura, jo vetëm që ka shokuar opinionin publik, por edhe ka ngjallur një revolt të madhe pasi shumë komentues në rrjet e cilësojnë një ‘vr asje’ si pasojë e neglizhencës së pol icisë ndaj të rinjve që lëviznin me makina të shtrenjta dhe japin ‘spektakël’ rrugëve.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe.

Në lidhje me këtë ngjarje tejet të rëndë ka reaguar edhe këngëtarja Aurela Gaçe, ku ndërsa thotë se tashmë e ka kapur ankthi të dalë në autostradë me fëmijët, shton gjithashtu se e zë tmerri në çdo kthesë a semafor, pikërisht sepse asnjëherë si dihet se me çfarë ‘të dehuri nga euforia e jetës’ mund të përballesh.

Comment here