Lajme

Kunata e motrave Mustafa e vozit veturën me fustan shumë të shkurtër

Medina Kokollari është kunata e motrave Mustafa, të njohura në publik tash e sa vite.

Medina përcillet shumë nga ndjekësit shumë sidomos pasi ishte pjesëmmarrëse në një klip të kunatave.

Ajo cilësohet si një femër e bukur dhe mjaft me stil.

Por së fundmi ka marrë vëmendje me pozat joshëse.

Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…
E veshur më një fustan të shkurtër Medina, pozon atraktive në veturë./Kosovarja/

Comment here