Lajme

VIDEO: Vazhdojnë çmenduritë e shoferëve shqiptarë, humb kontrollin dhe futet në dyqanin e luleve

Një drejtues në Vlorë ka humbur kontrollin e automjetit në bulevardin “Ismail Qemali” dhe ka përfunduar brenda një dyqani lulesh.

Mësohet se ai bashkë me pasagjerin janë larguar nga vendngjarja. Nga incidenti nuk ka persona të lënduar. Automjeti tip “Golf” ka goditur një prej bordurave të trotuarit dhe më pas përfundoi në brendësi të dyqanit të luleve.
Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here