Lajme

Ja emri i 27 vjeçares që ndërroi jetë në QKUK, mos kalo pa ‘NGUSHLLIME

Një vajzë 27-vjeçare ka ndrruar jetë dje pasi dyshohet se ka pirë deterxhent higjienik për pastrimin e banjos.

Viktima fillimisht ka marrë ndihmë mjekësore në Spitalin Rajonal të Gjilanit, më pas është dërguar në QKUK.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Lajmin për FrontOnline e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

“Mund ta konfirmojë se viktima e lindur në vitin 1994 është dërgu në Spitalin Rajonal në Gjilan, pasi dyshohet se ka kosumuar mjete higjienike për pastrimin e banjos.

Comment here