Lajme

KJO NUK PRITEJ – Kur Te Gjith Po E Urojne Memli Krasniqin,Ky Eshte Gjesti Qe Ben Vjosa Osmani !!!

KJO NUK PRITEJ – Kur Te Gjith Po E Urojne Memli Krasniqin,Ky Eshte Gjesti Qe Ben Vjosa Osmani !!!

Memli Krasniqi sot eshte zgjedhur si kryetar i ri i Partise Demokratike te Kosoves ai mori shume urime nga te gjithe partite politike perfshire Lidhjen Demokratike te Kosoves gjithashtu dhe Levizjen Vetevendosje bashke me kryeminstrin Albin Kurti.Por kjo qe beri Presidentja Osmani nuk u prit mir nga qytetaret e vendit pasi ajo nuk e uroi Memlin por u takua me Senatoren Amerikane.
Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur në takim Senatoren Joni Ernst.Osmani ka postuar një fotografi nga takimi me senatoren duke shkruar se kanë diskutuar për thellimin e bashkëpunimit mes ShBA-së dhe Kosovës.“Kënaqësi të mirëpres Senatoren Joni Ernst nga Senati i Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Disk.utuam për thel.li.min e bashkëpunimit ndërmjet dy vendeve tona, e në veçanti bashkëpunimin e shkëlqyeshëm në fushën e mbr.ojtj.es si dhe fushat e tjera”, ka shkruar Osmani.

Comment here