Lajme

Kishte mbushur valixhen plot me euro, ja kush është turku që u kap në aeroportin e Rinasit sot

Një shumë prej 33 mijë dollarësh është seku estruar sot në aeroportin e Rinasit, ishin të padeklaruara.

Shuma e parave ishte e fshehur ë çantën e laptopit të shtetasit turk N. P., 43 vjeç, ndaj të cilit ka nisur pr ocedimi p enal.

Njoftimi i po li cisë:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Shërbimet e P ol icisë Kufitare në Rinas në bashkëpunim me shërbimet e Do ganës Rinas dhe Antitrafikut në Drejtorinë e Përgjithshme të Doganave, në vijim të kon trolleve të imtësishme, në bazë të analizës së riskut, në hyrje të PKK Rinas, kanë kaluar në vijën e dytë, për kontroll më të detajuar të bagazheve, shtetasin turk N. P., 43 vjeç.

Comment here