Lajme

Aristela e thotë troç në emision: Jam e lidhur me Mevlanin

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Aristela ishte mbrëmjen e sotme e ftuar në “Top Arena”, ku iu përgjigj pyetjeve të Antonelës.

Ajo u pyet për Mevlanin, me të cilin është përfolur për një lidhje përgjatë kohëve të fundit.
Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“Jemi të lidhur, u ndamë para pak minutash se iku në Gjermani”, tha Aristela, e cila më pas shtoi se po bënte shaka.

Comment here