Lajme

Babai nga Tirana denoncon humbjen e të birit 12 vjeç: Iku dje nga shtëpia dhe s’u kthye më, kemi frikë mos…

Një qytetar nga Tirana ka denoncuar humbjen e djalit të tij, Ronaldo Tanushi, i cili është zhdukur ditën e djeshme nga shtëpia. Babai i 12 vjeçarit, Gazmend Tanushi thotë se i biri është larguar nga shtëpia në orën 10:00 të ditës së djeshme dhe nuk është kthyer më.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Familja është e shqetësuar se mos djali ka pësuar ndonjë aksident të mundshëm. Ai bën apel që kushdo që ka informacion të telefonojë në numrin e vënë në dispozicion: 0683098367

“Unë isha në punë, djali ka ikur dje nga ora 10 dhe nuk erdhi. Nuk kam mundur ta gjej dhe pastaj kam shkuar në polici. Në rajon janë vënë forcat në lëvizje. Ai lëviz me biçikletë të kuqe. Djali mban veshur një bluzë jeshile dhe tuta të shkurta të zeza, e shpaka. Është larguar edhe herë të tjera, po jo si këtë herë, ka ardhur sërish.

Comment here