Lajme

E Mori Nga Rruga, E Lau, Ushqeu, Shkolloi/ Si Ndryshoi Jeta E Edisonit Prej Ildës

Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli’’ në Report Tv me gazetaren Ilda Cërriku dhe Edision File 31-vjeçarin e ab uzuar dhe përdh unuar, për të folur për ndihmën dhe ndryshimin që Ilda bëri në jetën e tij.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here