Lajme

Erdhi në jetë si djalë, por ka zgjedhur të jetojë si femër/ Rrëfimi i rrallë i Anxhelës që jeton në Shqipëri: Më vinin në lojë më quajnë Fatjon

Fatjon Hoxha, i njohur në kryeqytet si Anxhela, mund të jetë padyshim një prej tr ansgjin orëve më të njohur të komunitetit LGBTQIA+ për faktin sepse është shfaqur në publik ashtu si është pa ndonjë rezervë, duke mos u shqetësuar për mendimin e njerëzve.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Anxhela ka rrëfyer në emisionin JO ANONIM në JOQ Albania të gjithë jetën e saj dhe pjesën kur kuptoi se nuk ndihej si të gjithë djemtë e tjerë.

Ajo ka deklaruar se të tjerët e kuptonin që ishte ndryshe dhe shpeshherë e vinin në lojë. Dëshira për të mos e pasur më emrin Fatjon, ka bërë që ajo të vetë-thirrej Anxhela, por se si ka lindur ky emër, ajo na e zbulon në këtë rrëfim.

Comment here