Lajme

Getinjo publikon foton e të dashurës së tij?!

Getinjo ka befasuar sonte.

Reperi kosovar ka sjellë një foto të një biondine seksi e cila me gjasë mund të jetë e dashura e tij e re.

Edhe javë më parë ai kishte bërë një status ku vetëm kishte zbuluar se është në lidhje por duke mos treguar vajzën që ia ka rrëmbyer zemrën.

Sonte teksa postoi këtë foto të kësaj biondine kaq të zjarrtë, Getinjo nuk la hapësirë për mëdyshje tjera.

“Shttt”, shkroi Getinjo duke treguar se diçka e re po ndodh dhe me pas e fshiu fotografine./Lajmi

Comment here