Lajme

Gjermani: 28 vjeçarja dyshohet se vodhi tetë milionë euro

Jasemin Gundogan, është e dyshuar për vjedhjen e tetë milionë eurove në Gjermani.

28 vjeçarja është në kërkim të policisë që nga data 21 maj nga kompania e sigurimit që merrej me transportimin e shumave të majme të parave, ka vjedhur këtë shumë të parave.

Policia së fundmi ka publikuar fotografinë e saj, e mediat gjermane prej atëherë nuk kanë të ndalur duke hulumtuar jetën misterioze të kësaj femre.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Një mik i saj i shkolles ka dhënë një intervistë për gazeten e njohur gjermane “Bild”.

Ai tha se ajo ka pasur dëshirë qysh si fëmijë të jetë e pasur dhe e bukur.

Por, sipas tij në shoqëri ajo është konsideruar si jo fort e mençur.

Comment here