Lajme

I shpërthen goma e kamionit teksa punonte në gomisteri, ndërron jetë 20-vjeçari në Durrës

Një 20-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht në punë, pasi teksa po rregullonte gomën e një kamioni, ajo ka shpërthyer për pasojë humbi jetën. Ngjarja e rëndë u regjistrua rreth orës 08:50, në lagjen nr.14/1, Kënetë, teksa i riu është identifikuar si R. T., 20 vjeç.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

DURRËS- Një 20-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht në punë, pasi teksa po rregullonte gomën e një kamioni, ajo ka shpërthyer për pasojë humbi jetën. Ngjarja e rëndë u regjistrua rreth orës 08:50, në lagjen nr.14/1, Kënetë, teksa i riu është identifikuar si R. T., 20 vjeç.

“Më datë 06.07.2021, rreth orës 08:50, në lagjen nr.14/1, Kënetë, në ambientet e një gomisterie, duke rregulluar një gomë të një kamioni e cila ka shpërthyer, është lënduar shtetasi R. T., 20 vjeç, (punonjës), i cili si pasojë e plagëve të mara ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton Policia.

Comment here