Lajme

Ishte i qetë dhe pa probleme/ Del fotoja, ky është 23-vjeçari shqiptar që i morën jètën në Itali

Një njeri i qetë dhe pa probleme: kështu njihej në vendlindje Atilio Ndreca, 23 vjeçari nga fshati Spiten i Lezhës, i cili u mor je ta nga një grup personash në Itali.

Ai ndërroi jetë në spital, ku në gjendje të rë ndë është dhe italiani Pier Francesco Ferrari.

Mësohet se ata të dy janë telefonuar nga një i njohur, i cili i kishte lënë takim shumë pranë vendit ku ndodhi ngjarja. Sapo mbërritën aty, Ndreca dhe italiani u rrethuan nga ata qe i mo ren je ten.

Comment here