Lajme

Mos kalo pa thënë ngushëllime! 19-vjeçari shqiptar djal hastreti jep shpirt në mes të rrugës në Itali!

Mos kalo pa thënë ngushëllime! 19-vjeçari shqiptar djal hastreti jep shpirt në mes të rrugës në Itali!Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Mos Kalo Pa Dhënë Ngushëllime 19-vjeçari shqiptar jep shpirt në mes të rrugës në ItaliHvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive Një ak si dent t ragjik i ka marrë jetën një 19-vjeçari shqiptar në Itali, Mateo Skënderi.

Ak. sidenti ka ndodhur në zonën e Riminit, ku 19-vjeçari, i cili drejtonte një automjet tip “Opel Corsa”, ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në pjesën ku punonin disa punonjës të rrugësHvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Ngushllime familjes! Zoti ua shtofte sabrin, sepse eshte e ditur qe per nje prind eshte e v eshtire ta va rrose femijen e vet…

Comment here