Lajme

“Ne kemi qenë dashnorë”, Milaim Zeka e vë në siklet Antonelën tregon se njiheshin

Antonela Berisha pas daljes nga “Për’puthen” është bërë pjesë e Top Arena si prezantuese.

Prej javësh ajo ka vënë në siklet të ftuarit me pyetjet pikante por njëri nga mysafirët e vuri atë në siklet më shumë se kurrë.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Përballë Antonelës, Milaim Zeka me shakatë dhe deklaratat pa komplekse që e karakterizojnë skuqi Antonelën, të cilën e la pa fjalë.

Ish-konkurrentja tregoi se ajo dhe Milaimi ishin takuar dhe më parë dhe njiheshin.

Ajo u ndërpre nga gazetari, i cili i tha “Nuk po e tregojmë që kemi qenë dashnorë se jam i martuar dhe mund të bëhet ndonjë skandal”.

Antonela u skuq dhe situata kaloj me të qeshura dhe në studio ndërsa më vonë kur e pyet se pse ka thënë që ai u ka vënë vajzave emrat e dashnoreve, Miliami tha: “Por jo Antonela” duke u lutur nga Antonela të mos e thotë sepse dikush mund ta besojë.

Comment here