Lajme

Punonte për të ndihmuar familjen, kush është 20-vjeçari që vdiq dje në gomisteri?

Ishte djalë i vetëm dhe punonte për të ndihmuar sadopak familjen. Rafael Tafaj është i riu i cili gjeti vdekjen tragjikisht ditën e sotme në Durrës, teksa po punonte në një gomisteri. Ai po ndërronte gomën e një kamioni, por kjo e fundit ka shpërthyer dhe e ka përplasur atë fort duke i shaktuar plagë të rënda.

20-vjeçari ka humbur jetën në spital, ndërsa banorët e zonës ngrenë akuza drejt ambulancës dhe policisë për vonesën.

Comment here