Lajme

‘Satani njeri’ heq gishta e shton dhëmbë në modifikimin trupor ekstrem (fotot)

Michel Faro do Prado nga Brazili, ka prezantuar së fundmi punimet e reja ekstreme të modifikimit trupor, në tentativën e tij për arritjen e pamjes “më djallëzore” të mundshme.

44 vjeçari do Prado është një artist tatuazhesh që ka punuar më shumë se 20 vjet në këtë industri, por me sa duket ngjyrosja e lëkurës nuk mjafton për të.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Ai njihet tashmë si “Njeriu Satan” për pamjen e tij unike dhe akumuluar rreth 58,900 fansa në llogarinë e tij në Instagram.

Braziliani tregon se ka shpenzuar shumë në transformimet e tij trupore, teksa ndërhyrja e fundit është ajo e dhëmbëve në stil elefanti që i dalin nga cepat e gojës, për të cilën thotë se i kushtoi 900 dollarë.

Ndërsa në një tjetër procedurë ekstreme, me anë të kirurgjisë Michel hoqi gishtin e unazës nga një prej duart e tij.

Comment here