Lajme

Tuna dhe Patrisi nuk janë më bashkë, por kanë gjetur gjuhën e përbashkët si do i mbajnë dy djemtë e tyre

Tuna dhe Patrisi po kënaqen më dy djemtë e tyre.

Ish çifti i shoubizit që dy muaj janë bërë prindër për herë të dytë shkruan lajmi.net.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Tuna dhe Patrisi thuhet se janë ndarë, edhe pse nuk dihet arsyeja që çoi çiftin deri në fundin e martesës disa vjeçare. Pavarësisht situatës, dyshja siç duket kanë gjetur mirëkuptim kur janë në pyetje fëmijët.

Dje paradite u pa Tuna me djemtë, kurse pasdite ishte Patrisi ai i cili ndau video duke u kënaqur si baba i dy djemve.Rikujtojmë, se Tuna arriti ta mbajë shtatzëninë e saj të fshehtë deri në momentin kur publikoi lajmin që lindi.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here