Lajme

UFO në qiell? Objekti i çuditshëm në formë trekëndëshi fotografohet në qiell (Pamjet)

Një fotografi ku duket objekti fluturues që fluturon mbi bregdetin e Devon në Angli është bërë virale në rrjet.

Sipas mediave të huaja, Matthew Evans, vuri re objektin e ndritshëm të identifikuar ndërsa po vështronte nga dritarja e tij në katin e fundit javën e kaluar.
Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Fotografitë tregojnë katër drita të ndritshme në një objekt në formë trekëndëshi që qëndronte në qiell.

36-vjeçri arriti të nxirrte telefonin e tij për të bërë një fotografi, por brenda sekondave objekti i dyshuar u hodh në distancë.

“Nuk po lëvizte siç do të lëvizte një aeroplan. Ishte duke lëvizur shumë më ngadalë dhe u ngrit poshtë e lart për pak përpara se të kalonte dhjetë sekonda. Ai qëndroi në një vend aq kohë sa unë të nxirrja telefonin tim dhe të merrja ato pamje. Pastaj shpejt u zhduk me shpejtësi dhe nuk mund ta shihja më. Drita ishte vërtet e ndritshme”, tha ai.

Comment here