Lajme

Bora Zemani dhe Arjan Konomi në lidhje dashurie, Bora habit me deklaratën e fundit

Moderatorja shqiptare, Bora Zemani, ka habitur ndjekësit me deklaratën e fundit në rrjetin social “Instagram”.

Bora ka moderuar këtë vit emisionin e dashurisë “Për’puthen” dhe së fundmi ka përfunduar edhe sezona e personave mbi moshën 40 vjeçareJu ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Me anë të një postimi në rrjetin social “Instagram”, ka uruar çiftin Ilir dhe Gilberta dhe po ashtu i ka habitur me një deklaratë ndjekësit.

Ajo ka publikuar tri fotografi dhe tregon se ndihet e lumtur për përfundimin e sezonës “Për’puthen 40+”.

Sa te emocionuar sot. Nje puntate speciale ashtu sic e meritonin ta permbyllnin “Per’puthen” Ilir Lara dhe Gilberta Simoni, Jam shume e lumtur per ju!, Ku ka kenaqesi me te madhe sesa kur protagonistet gjejne dashurine ne program. Ama “Per’puthja” e pare ne ekran ishim ne Arjan Konomi! Shkesi, si gjithmone, eshte Olsa Muhameti”, ishte mbishkrimi i mbi fotografinë.

Duke thënë se ajo dhe Arjan Konomi ishin “Për’puthja” e parë në ekran.

Comment here