Lajme

Modelja e filmave me pullë të kuqe është hedhur nga pallati/ U kishte thënë të afërmve se donte të kishte një familje po asnjë mashkull s’pranonte

Një modele ruse e rrjeteve me pagesë dhe atyre u hodh nga një pallat rezidencial në St Petersburg. 20 vjeçarja Kristina Lisina, e cila përdorte emrin “e skenës” Kristina the Foxx.
Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

I dashuri i saj, i njohur si Rustam M. dha lajmin në rrjetet sociale për ndejkësit e shumtë të vajzës, teksa bënte apel për ndihmë me kostot e funeralit.

Miqtë e të resë thonin se kohët e fundit ajo fliste për faktin e ndjehej e vetmuar dhe se donte të niste një familje.

Në pamjet e deritanishme të kamerave të sigurisë gruaj shihej që hynte në apartament me humor të mirë, pak pak rënies.

“U vendosa në Shën Petersburg nga Krasnoyarsk, punova në bankë për vetëm pesë ditë, e kuptova që nuk më interesonte”, ka thene ajo.

Comment here