Lajme

Trishtim i madh! Rrethanat se si ka ndodhur ngjarja janë ende të paqarta, jepet lajmi aktori 23 vjeç ka dhënë shpirt

Aktori i njohur, Daniel Mickelson ka ndërruar jetë në moshën 23 vjeç. I përshkruar si një “yll në ngritje”, Mickelson ishte i njohur për rolin e tij në serialin amerikan “Mani”.

“Zemra ime është co pët uar dhe për ta shkruar këtë ndihem kaq k eq dhe nuk di as çfarë të them. Dje humba vëllain, shokun më të mirë dhe gjysmën tjetër të zemrës. Nuk kishte një person që e doja më shumë në këtë tokë. Ai ishte buzëqeshja më e lumtur më njerëzore me rrezet e diellit që ekziston dhe unë jam kaq e lumtur që Zoti më zgjodhi të jem motra e tij për tërë jetën e tij të mahnitshme”, shkroi ajo krahas fotos.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here