Lajme

U h o dh nga baIIkoni раѕ konfIiktit me baѕhkëѕhortin, hυmb jetën 24 νjeçarja në Durrëѕ

Një 24-vjeçare ka tentuar t’i shpëtojë dh unës bashkëshortore, ndërsa është he dhur nga ballkoni i shtëpisë dhe për pa sojë ka ndë rruar jetë.
Ngj arja ndodhi mbrëmjen e kaluar në Durrës dhe dyshimet e para të policisë janë se e reja u hodh vetë nga ballkoni, po het imet do të zbardhin plotësisht ngjarjen e rë ndë.

Në flagrancë u arr estua bashkëshorti i saj Alfred Gjini, 31 vjeç. Sipas policisë së Durrësit, Gjini u vu në pr anga pasi gjatë një konflikti me bashkëshorten e tij Anisa Gjini, kjo e fundit është vetë h edhur nga ballkoni i banesës dhe për pasojë ka hu mbur jetën.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës arr estuan në flagrancë shtetasin A. Gj., 31 vjeç, banues në Durrës, pasi mbrëmjen e djeshme, në banesë, gjatë një konflikti për motive të dobëta me bashkëshorten e tij, shtetasen A. Gj., 24 vjeçe, banuese në Durrës, dy shohet se kjo e fundit është vetëhedhur nga ballkoni i banesës dhe për pasojë ka ndë rruar jetë”, thuhet në njoftimin e policisë.
Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.
Top Channel

Comment here