Lajme

Bikinit ia nxjerrin në pah gjoksin e madh Adelina Tahirit

Këngëtarja Adelina Tahiri po vazhdon të i shijoj pushimet e saj.

E shoqëruar nga burri, djali dhe motra e saj, bukuroshja ndan çdo postim në instagram.

Në fotografitë e fundit këngëtarja vjen shumë e zjarrtë.

Duket se gjoksi i saj thuajse dita-ditës po rritet, apo ndoshta bikinit janë të vogla!./InfoKosova/

Comment here