Lajme

Përlotet në studio kosovarja që u bë virale pas aksídentit të djeshëm në Kroaci

Artina Hamitaga është bërë virale në rrjete sociale me shkrimin e saj “E fundit rrugë e mërgimtarit”, pas aksidentit tragjik që ndodhi dje në Kroaci ku mbetën të vdekur 10 persona, raporton Gazeta Express. Në emisionin #gjesi në T7, Hamitaga ka thënë se ka emocione, kur e lexon prozën edhe pse e ka lexuar disa herë që prej kur e ka shkruar dhe postuar në rrjete sociale. “Kërkoj falje për emocionet se e kam lexu disa herë, po është e pamundur në ngjarje të tilla” /Pamje mePosht

“E kam shkru në atë mënyrë që me mujt me përjetu dhimbjen e atyre që kanë qenë”, shton e njejta.

Comment here