Lajme

Befasuese, Martohet Aktorja e njohur “Gylsereni”, ja dhe burri i saj

Befasuese, Martohet Aktorja e njohur “Gylsereni”, ja dhe burri i saj

Aktorja e njohur turke, është ndër aktoret më të dashura në Turqi dhe jo vetëm. Sot bukuroshja Nurgul publikoi një imazh të bukur, në të cilin shihet mjaft tërheqëse. E veshur me fustan e cila eshte edhe ne krah te burrit te saj, per me shume shtype ne reeklaamn dhe menjeher,hapen video e tyre:

Comment here