Lajme

‘Mbretit të Instagramit’ ia Kthen HAKIN Dushkut Ia Merr peng kete person te famlijes ?

Kozak Braçi mik i ngushtë i reperit Stresi, u rrëmbye sot nga disa të rinj në zonën e Alliasit, por pas dy orësh u gjet nga Policia. Braçi dyshohet se është rrëmbyer me porosi të Fabio Dushkut, një i ri nga Mirdita i cili është i dënuar me burgim të përjetshëm në Greqi.

Në rrjet qarkulloi një video gjatë pasdites, ku shihet se Kozak ndodhet në sediljen e pasme të një makine. Dy persona e mbajnë me forcë ndërsa dy të tjerë janë futur LIVE në profilin e Kozak, teksa e fyejnë.

Të rinjtë e detyrojnë Braçin në kushtet e shtrëngimit të kërkojë falje pasi ka sharë Fabio Dushkun, në dukje mikun e tyre. Më tej, ata e detyrojnë të thotë fjalë banale. Lidhur me ngjarjen policia ka njoftuar se e ka gjetur Braçin si dhe ka identifikuar dy prej të rinjve që e mbanin në makinë, dhe po punojnë për kapjen e tyre.

Comment here