Lajme

“O idiote, je injorante fare, do e nxirrni apo ta nxjerr unë këtë?”, dy gocat e Përputhen gati sa të zihen në studio

Tone të ashpra pati sot mes vajzave të Përputhen, Mikelës dhe Adës pas takimit të kësaj të fundit me Brunon.Teksa Ada po komentonte takimin e saj me Brunon dhe shpjegonte faktin pse mbante një libër në dorë gjatë takimit, Mikela nuk mbajti nervat……..shtyii’pee hapsri’en e mposht’me dhe pri’it 5 seki’onda pr tpar vidjeeonn

“O idiote, je injorante fare, kur të flas unë kthe kokën këtej, mos më kthe mua kurrizin,” tha Mikela.“Kujt i thotë kjo kështu, do e nxirrni apo ta nxjerr unë jashtë,” tha Ada.Ato gati sa nuk u kapën me duar, por ndërhyri Bruno për t’i ndarë……..shtyii’pee hapsri’en e mposht’me dhe pri’it 5 seki’onda pr tpar vidjeeonn

Share

Comment here