Lajme

Vajza e re e Per’puthen ‘çmend’ ndjeksit, vë në pah gjoksin gjigant

Vajza e re e Per’puthen ‘çmend’ ndjeksit, vë në pah gjoksin gjigant

Mikela Pupa është njëra nga konkurrentet e reja të Përputhen 3.Ajo shpejt ka arritur të marrë vemëndjen e publikut dhe mediave rozëPo ashtu në program tregohet mjaft e zëshme duke reaguar për situatat që i duken të padrejta.Së fundmi ajo shfaqet majft e zjarrt me një fotografi ku vë në pah gjoksin e madh……….shtyii’pee hapsri’en e mposht’me dhe pri’it 5 seki’onda pr tpar vidjeeonn

Comment here