Lajme

Djali i ri nga Shkodra kap mat të fejuarën me dashnorin/ Reagimi i tij i lë të gjithë me gojë hapur; Ja cfarë i bëri

Djali i ri nga Shkodra kap mat të fejuarën me dashnorin/ Reagimi i tij i lë të gjithë me gojë hapur; Ja cfarë i bëri/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një qytetar ka treguar skenën e zbulimit të tra dhëtisë në çift, që ka ndodhur në një nga lokalet e Shkodrës..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here