Lajme

EKSKLUZIVE Ish-Agjenti I SHIK-Ut Zbulon Se Specialja Do Ta Ftojë Një Figurë Të Madhe Të UÇK-Së. Ja Për Kë Bëhet Fjalë

EKSKLUZIVE Ish-Agjenti I SHIK-Ut Zbulon Se Specialja Do Ta Ftojë Një Figurë Të Madhe Të UÇK-Së. Ja Për Kë Bëhet Fjalë

EKSKLUZIVE Ish-Agjenti I SHIK-Ut Zbulon Se Specialja Do Ta Ftojë Një Figurë Të Madhe Të UÇK-Së. Ja Për Kë Bëhet FjalëJu ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Ish-eprori i lartë i UÇK-së, dhe ish-agje,nti i SHIK-ut, Naim Miftari ka paralajmëruar arrestime të reja të G,jykatës Spec,iale.
Miftari përmes një po,stimi në Fa,cebook, thotë se së shpejti në Hagë do iu bashkohet edhe një përforcim i ri.Ai ka postuar një fotografi ku shihet Hashim Thaçi, Kadri Veseli tashmë të ar,re,stuar, së bashku me Azem Sylën dhe Xhavit Halitin.Sipas aludi,mit të Miftari i arrestuari i radhës mu,nd të jetë Azem Syla.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here