Lajme

Erdh edhe kjo: Babai mendon se jam vajze serioze e nuk e din se qbej un

Erdh edhe kjo: Babai mendon se jam vajze serioze e nuk e din se qbej un/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Babai mendon se jam vajze serioze e nuk e din se qbej un Gjith prindet mendojn se kan vajzat shembullore dhe serioze besnike e te synqerta e aidomos..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here