Lajme

Jozefina Topalli: E laja me lot tokën kur punoja në bujqësi, kaloja me karrocë në qytet

Jozefina Topalli: E laja me lot tokën kur punoja në bujqësi, kaloja me karrocë në qytet

Ajo ka treguar se kur ishte e re, nuk i dhanë mundësinë e shkollës, pasi familja e saj kishte një emër të keq në atë kohë, kështu u detyrua të punojë në bujqësi tek stacioni i misrit..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here