Lajme

Kërkesa e 52-vjeçares: “Beqarët më duan si dashnore, por unë dua një burrë të fortë që më

Kërkesa e 52-vjeçares: “Beqarët më duan si dashnore, por unë dua një burrë të fortë që më…”/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Jam një zonjë e div/orcuar, e cila ka një vajzë 17 vjeçe kërkon një mbështetje, kërkon të njohë dikë që ta ketë në krah pava/rësisht atyre që ka kaluar..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here