Lajme

Marin Mema zbulon thesarin që arkeologët botërorë kërkojnë në malet e Shqipërisë, ka pasuri marramendëse (video)

Marin Mema zbulon thesarin që arkeologët botërorë kërkojnë në malet e Shqipërisë, ka pasuri marramendëse /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Shkembinj me forma te çuditshme, fryt i dores se natyres, i paraprijne Gurit te Kamjes… Ai dallohet nga te gjitha anet .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here