Lajme

Ngiste makinën i de.hur, por kur u zgjua pa një letër në timon(FOTO)

Ngiste makinën i de.hur, por kur u zgjua pa një letër në timon/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ai po e ngiste makinën shumë ngadalë dhe ndalonte ndërsa i kishte sytë e mbyllur. Me të parë shoferin në këtë gjendje, një kalimtar rasti ka gjetur mënyrën të ndalë veturën..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here