Lajme

Vaki shqiptare, edhe lopa e zë vijën e plotë (FOTO)

Vaki shqiptare, edhe lopa e zë vijën e plotë /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një gjedhe ka zgjedhur një vend të gabuar për të pushuar.Lopa është parë e ulur në mes të rrugës në Valbonë, shkruan IndeksOnline..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here