Lajme

Vogëlushja 3-vjeçare i përlot të gjithë, vendos tulipanë në vendin ku ‘dhanë shpirt’ dje 4 anëtarët e familjes Gushi (video)

Vogëlushja 3-vjeçare i përlot të gjithë, vendos tulipanë në vendin ku ‘dhanë shpirt’ dje 4 anëtarët e familjes Gushi Vogëlushja 3/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Dita e djeshme ishte tragjike për familjen Gushi të cilët kishin ardhur në Shqipëri pas 2 vitesh në Greqi për të bërë pushime, por jeta iu pre në mes pas një aksidenti në rrugën Fier-Vlorë, ku një makinë i përplasi fatalisht..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here