Lajme

S’është Parë Asnjëherë Në Publik, Kjo Është Gruaja E Ilir Shaqirit (FOTO)

E më pas hapave të tij ka shkuar edhe djali i tij Korab Shaqiri i cili tani është një nga këngëtaret e preferuar për shqiptarët.

Megjithatë këngëtari i muzikës patriotike, kur është puna të familja ai çdo herë ka ruajtur privatësinë.
Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Këngëtari nga Broja e Skenderajt, kurrë nuk ka postuar foto me gruan e tij në rrjete.

Por nëse shikoni në profilin e djalit të tij Korab Shaqiri, aty mund ta gjeni një foto ku ai shihet pranë nënës së tij.

Më poshtë mund të shikoni se kush është gruaja e Ilir Shaqirit e cila deri me tani nuk ishte parë kurrë nga publiku.

Comment here